Kurzy jaro 2024

KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno – Královo Pole
Druh kurzu Termín Čas Cena KčCelý kurz
Pondělí Zaynah
Orientmix - mírně+středně pokročilé 5.2. - 13.5. 17:00 - 18:00h 1950
Taneční sál ALMA, Železniční 5, Brno
Druh kurzu Termín Čas Cena KčCelý kurz
Středa Zaynah
Orient-středně pokročilé, pokročilé 10.1. - 29.5. 17:00 - 18:00h 2440
Body form 10.1. - 29.5. 18:00 - 19:00h 2440
Orient+Body form1.hodina - orientální tanec2.hodina - zdravotně-rehabilitační cvičení, zdravá záda, pevné břicho, chi-toning (pilates, joga, 5 Tibeťanů), tabata, fasciální cchi, cviky na uvolnění velkých kloubních spojení… (podložky, gumičky, overball, tenisáky k zapůjčení) 10.1. - 29.5. 17:00 - 19:00h 4140
EStudio Andaluz, SNP 32, Brno-Černá Pole
Druh kurzu Termín Čas Cena KčCelý kurz
Pátek Zaynah
Orient-středně pokročilé, pokročilé 9.2. - 14.6. 17:00 - 18:00h 2100
Body form 9.2. - 14.6. 18:00 - 19:00h 2100
Orient+Body form2.hodina - zdravotně-rehabilitační cvičení, zdravá záda, pevné břicho, chi-toning (pilates, joga, 5 Tibeťanů), tabata, fasciální cchi, cviky na uvolnění velkých kloubních spojení … (podložky, gumičky, overball, tenisáky…. omezeně k zapůjčení) 9.2. - 14.6. 17:00 - 19:00h 3450

Kurzy pro jinou pokročilost, jiného zaměření nebo v dopoledních hodinách dle Vašeho zájmu rády otevřeme!!!

Pište nebo volejte!!!

Nabízíme taneční a pohybové kurzy v zrcadlových sálech na různých místech Brna.

Orientální tanec pro všechny pokročilosti. Klasický orientální tanec, moderní orient, tanec s rekvizitami – svíčkami, hůlkou, závoji apod. Působivý ženský tanec pro všechny věkové kategorie, který si Vás podmaní svojí různorodostí. Při krásné hudbě se budete cítit uvolněně, zlepšíte rozsah pohybu velkých kloubů, ztuhlých ramen, krční páteře, mezi lopatkových svalů, bederní páteře…. Vyzkoušejte, bude chtít umět více a více!!

Body form – velmi oblíbené pestré kurzy formování postavy s protahovacími i posilovacími cviky s vlastní vahou těla na všechny svalové partie s certifikovanou lektorkou. Cílem je zlepšení kondice, zpevnění postavy, uvolnění svalových dysbalancí se zaměřením na horní a dolní zkřížený syndrom pomocí rehabilitačních cviků – fasciální program.

Využijeme moderní styl cvičení BODY & MIND, chitoning-propojení jógy, 5 Tibeťanů a pilates.

Pestrost programu doplňuje čínské dechové a harmonizující cvičení, velmi účinné programyna zpevnění těla a zdravá záda, odstranění bolesti – FitPainFree.

Vybírejte: Můžete absolvovat jen jednu hodinu nebo i dvě hodiny za sebou. Lekce jsou pestré, zapojíte všechny svalové skupiny.

První hodina – zahřátí organismu taneční formou, orient mix, přizpůsobení rytmu klientkám a pokročilosti…

Druhá hodina – zdravotně -rehabilitační cvičení, formování těla a zpevnění postavy, chi-toning, fitpainfree, zdravá záda, pevné bříško, posilování s vlastní vahou těla nebo gumičkami, overballem, tabata …. pro ženy i muže všech věkových kategorií

Ale o žádnou lekci nepřijdete. Nevybrané hodiny lze nahradit i v jiném kurzu 2024 pořádaném studiem nebo si přivedete kamarádku.

 • Přihlášky přes www.zaynah.cz nebo mob. 604 535 456 co nejdříve - rezervujte si místo.
 • Platba celého kurzu v hotovosti nebo na účet č.2800314138/2010 nejpozději na první lekci.
 • Kurzy se nekonají: pondělí 1.4., středa 3.4.,1.5., 8.5., pátek 22.3.,29.3.,5.4., 31.5.
 • Zameškané hodiny nelze převádět do dalšího období.
 • Váš bonus – při zaplacení celého jarního kurzu 2024 můžete nahradit až 4h z období minulého po domluvě s lektorkou.
 • Při nízké obsazenosti kurzu si studio vyhrazuje právo zvýšit cenu kurzu, nabídnout účastnicím kurz jiný nebo kurzy sloučit.
 • S sebou: sexy tričko, sukně-kalhoty, měkkou obuv-piškoty (ponožky); ručník, pití; na BODY & MIND pohodlný cvičební úbor, podložku, overball, tenisové míčky 2ks.
 • Platba jednotlivé hodiny v případě volného místa v kurzu je možná –cena 1h za 160,-Kč, dvouhodinovka za 260,-Kč.

Všeobecné podmínky tanečního studia Zaynah

 • Účastnicí kurzů se zájemkyně stává prostřednictvím internetového, telefonického přihlášení, či osobního kontaktu a po zaplacení nevratného manipulačního poplatku 300,- Kč, čímž účastnice akceptuje „všeobecné podmínky“, viz. dále.
 • Zaplacený manipulační poplatek se automaticky stává součástí úhrady kurzovného a zajišťuje účast ve vybraném kurzu.
 • Doplatek kurzovného uhradí účastnice nejpozději na první taneční hodině, buď ve zvýhodněné verzi nebo formou postupných úhrad dle individuální domluvy – vyšší sazba.Zaplatit lze v kurzech nebo na účet č. 2800314138/2010.
 • Přednost při obsazování kurzů mají účastnice, které zaplatí plnou částku, v případě volných míst lze přistoupit do kurzu i v jeho průběhu s tím, že kurzovné se snižuje dle počtu odučených hodin.
 • Na finanční náhradu za nevyčerpané kurzovné z osobních důvodů účastnice nevzniká nárok, individuálně lze domluvit s lektorkou formu náhrady např. v jiném kurzu, možnou účastí další osoby v následující výukové hodině zdarma, slevou na víkendovém semináři apod.
 • V případě zrušení kurzů nebo výukové hodiny pro technické nebo personální příčiny ze strany tanečního studia Zaynah mají účastnice právo na přeřazení či návštěvu kurzů stejné kvality nebo vrácení kurzovného.
 • Placenou sazbou za výuku se rozumí čistá doba dle výběru kurzu, sestávající se z rozcvičení, vlastní výuky tance a závěrečné relaxace. Za účelem maximálního využití této doby hodina začíná přesně a vyžaduje se proto včasný příchod účastnic
 • Za zdravotní stav svého organizmu odpovídá každá účastnice sama, nikoliv lektorka.

Odesílám...
Forlmulář byl odeslán, děkujeme.